Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
0 postów 221 komentarzy

blog luizy

luiza - luiza to ja

Moje komentarze

 • @Iza 10:22:03
  Z tutejszym mistrzem, Panem Łazarzem w infantylnych sugestiach i prymitywnych "przysrywankach" i tak Pani nie wygra, choć sie Pani usilnie stara.
  Sądziłam, że Pani jest jednak inna i że jest Pani otwarta na przyjęcie zdrowo rozsądkowej i merytorycznej argumentacji. I że sama Pani potrafi argumentować i bronić swoich racji nie w tak niepowazny sposób, ala Pan Łazarz czy Pietkun. Niestety, to co Pani zaprezentowała w ostatnim wpisie dyskwalifikuje Panią, jako poważnego interlokutora.

  Pozdrawiam serdecznie
  Dlaczego Amber Gold wyśliznął się z kocyka?
 • @Bendix 10:36:14
  Ciebie, Łazarz też.
  Dlaczego Amber Gold wyśliznął się z kocyka?
 • @Iza 08:31:06
  Bardzo dziękuję za korektę. Nieśmiało chciałabym zwrócić uwagę, że "m" na klawiaturze jest tuż obok "n". To na marginesie -jeśli lubimy się popisywać wiedzą i poprawiać, gdyż można by przyjąć domyślnie inne wytłumaczenie i popisu uniknąć.

  W kwestii meritum - gdybym publicznie zaczęła np. głosić, że Pani Brodacka Faltzmann lubi zabawiać się z nieletnimi chłopcami, a Pani oczywiste oburzenie i obiekcje skwitowałabym, że nie ma co "bronić dawno straconej cnoty", to zadowolona by Pani raczej nie była merytorką uzasadnienia i pewnie by mi Pani założyła sprawe do sądu o pomówienie. Więc dlaczego stosuje Pani różne standardy i prawo Kalego?.
  Jesli Pani nie rozumie, o co chodzi, to niestety straciłam czas.
  A Pani argumentacja odnośnie profesorów jest niepoważna i niemerytoryczna. Jak na razie, to profesorowie SGH nie ustalają zasad matematycznych. Wiec jeśli Pani nie zrozumiała, to powtarzam - zasady wyliczenia emerytury były znane od początku, również 10 lat temu i kto chciał i potrafił, to mógł sobie to policzyć. A kto nie chciał, lub nie potrafił, to oglądał reklamy ze szczęśliwymi emerytami pod palmami i wolał "wierzyć" profesorom z SGH.

  Pozdrawiam serdecznie
  Dlaczego Amber Gold wyśliznął się z kocyka?
 • @Iza 23:35:09
  Nie za bardzo rozumiem, co się ma okazać?. Gbybym ja publicznie powiedziła, że mnie Pani okradła, to Pani by poprosiła o okazanie dowodów. A bez dowodów całkowicie słusznie mogłaby Pani uznać to za pomówienie. Piramida finansowa jest w Polsce karalna, czyli Pani inputuje publicznie działalność niezgodną z prawem. Zupełnie nie rozumiem takich osób, jak Pani, które czują potrzebę zabrania głosu publicznie na temat, o którym nie mają praktycznie żadnego pojęcia. Chyba tylko po to, zeby zabrać się do głównego nurtu i przypomniec o swoim istnieniu. Ale zbyt poważne to nie jest. Pachnie Monty Pythonem i "kamieniowankiem".
  Równiez nieco nie rozumiem Pani samopochwały w kwestii OFE.
  Zasady były znane i wyliczenie świadczenia przy danych założeniach zajmuje naprawdę niewiele czasu. Widać osoby, które sie oburzyły i ta, która Panią uznała za proroka znajduje się w tych 90 i kilku procentach, ktore miały w szkole problem z matematyką.

  Pozdrawiam
  Pozdrawiam
  Dlaczego Amber Gold wyśliznął się z kocyka?
 • Punkt 3 jest, przykro to mówić całkowicie bez sensu. Ani nie ma
  dowodów, że operacje finansowe były piramidą, ani zaproponowane oprocentowanie nie było nierealne. Mówiac wprost było całkiem normalne, jeśli nie niskie.
  Punkt 1 i2 też są watpliwe logicznie. Są łatwiejsze i tańsze sposoby odwrócenia uwagi.


  Pozdrawiam
  Dlaczego Amber Gold wyśliznął się z kocyka?
 • All
  Wy, chyba "muminki" nie wiecie z kim zadzieracie. "Wiewiórki" donoszą, że Pan Mikke jest tutaj szykowany na stołek Pierwszego Prezesa Instytutu Bursztynowego Szlaku ( INSZBU). Tak, tak, tego co wielki umysł Redaktora Naczelnego popełnił był. I to on prawdopodobnie wraz z Redaktorem Naczelnym będzie oglądał Wasze CV i decydował, czy nadajecie się na wolontariuszy "Wielkiej Sprawy". A jak się nie załapiecie na wolontariuszy, to o tanich pożyczkach z Net - SKOK to sobie tylko możecie pomarzyć.
  List ze Szczecina

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY